o redakcji

o redakcji

Jesteśmy wielkimi fanami nowoczesnych rozwiązań i robotyki choć interesujemy się ogólnie technologią wszystkie news’y staramy się wyłapywać i dostarczać je wprost do czytelników tej strony.

Oto nasz zespół :

  1. Bogdan szyszka – Interesuje się SI czyli sztuczną inteligencją pisze wszystkie artykuły z nią związaną lub jeśli ktoś takowy napisze to od razu czyta i poprawia niedomówienia .można powiedzieć że to drugie życie bogdana,SI to dla niego rzecz niesamowicie inspirująca i zawsze wplata nią w rozmowę.
  2. Mariusz zamoiski – Interesuje się robotyką i wszystkim co metalowe i się porusza co prawda nie jest tak zafascynowany jak bogdan ale i tak pierwszy wynajduje news’y związane z robotyką chociaż nikt nie wie skąd on je bierze no cóż musi to pozostać jego tajemnicą.
  3. Zbigniew przebiegły – Zbigniew jest zdecydowanie graczem weteranem na sprzęci do grania zjadł zęby można by powiedzieć to głównie on dostarcza newsy o sprzęcie komputerowym jak i konsolach i wszystkiego związanego z grami video.Chociaż nie pogardzi też tematem o robotyce lub SI.
  4. Andrzej nowak – Zarządzam całą redakcją sprzętem takim jak np:. maszyna do kawy .Teraz na poważnie powiem że sam interesuje się rozwiązaniami w przemyśle zbrojeniowym i kosmicznym i to głównie ja zajmuje się tu informacjami o misjach kosmicznych jak i o najnowszych karabinach.